Rychlost, jednoduchost, funkčnost..

Váš úspěch je pro nás motivací

Dobrý den, provozujeme weby, eshopy a Facebookové profily našich partnerů a zákazníků. Při této tvorbě a jsme narazili na spoustu překážek a proto moc dobře víme, co obnáší, když uvažujete o novém webu nebo Fb stránce a chcete prorazit. 

Ať už chcete propagovat sebe, svou firmu, nebo chcete prodávat, můžeme Vám pomoci za zlomek ceny zavedených firem. Stránky vypadají dobře jak na PC, tak v mobilních telefonech. Při našem podnikání jsme se naučili spoustu věcí. A osobní zkušenosti jsou k nezaplacení. 

Velmi slušně ovládáme nastavení reklam, ať už pro Google, tak Facebook. Naši klienti nám svěřují nemalé peníze na reklamní kampaně a to je pro nás velmi motivující. Samozřejmostí je analýza dat a následná optimalizace.

Dosahujeme velmi zajímavých výsledků i s nízkými náklady na reklamu. Samozřejmostí je optimalizace webu pro vyhledávače. Nabízíme kompletní správu Vašich firemních profilů na Facebooku a Vás to naučíme tak, že nás v budoucnu nebudete potřebovat. Vše dle Vašich přání a potřeb. Konzultace je vždy zdarma. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s Vašim dotazem a rádi si popovídáme třeba u kávy.